Biz Kimiz?

YEPYENİ YÜZÜ İLE PSİKOPEND


Psikopend Psikolojik Danışmanlık Merkezi; 2015 yılında, bireysel danışmanlık, çocuk ve ergen danışmanlığı, aile ve çift danışmanlığı hizmeti sunmak, bireylerin bu alanlarda karşılaştığı problemlerin çözümünde yardımcı olmak amacıyla İstanbul Pendik'te açılan ilk psikolojik danışmanlık merkezidir. 

Her birey yaşamını sürdürürken birtakım engellerle karşılaşabilir. Bu engeller insanı duygusal anlamda yıkıma uğratacak düzeyde olabilir. İnsan, evrendeki anlaşılması en güç fakat aynı zamanda en üst düzey canlıdır. Hayat yolculuğumuzda karşılaştığımız bu problemlerin hiç biri aşılamayacak ve de çözülemeyecek durumda değildir. 

Psikopend Danışmanlık Merkezi, tam da bu noktada bireye, karşılaştığı problemlerle başedebilme desteği verebilmek amacıyla kurulan bir kurumdur. 

Kurumumuzda aile danışmanlığı, evlilik ve çift danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, bireysel danışmanlık ve cinsel danışmanlık da dahil olmak üzere yaşamın tüm alanlarında destek hizmetleri verilmektedir. 

"Her insan özeldir" ilkesiyle hareket eden uzman kadromuzla sizlere psikolojik danışmanlık ve gelişim alanında hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. 


Mutluluğa giden yola birlikte adım atabilmek dileği ile... 

VİZYONUMUZ

PsikoPend Danışmanlık Merkezi, hizmetlerini sunarken bireylere yaşam sürecinde ihtiyaç duydukları desteği mesleki etik kuralları çerçevesinde alanında uzman kadrosuyla sağlıklı bir gelişim ve hayat çizgisi oluşturmayı ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

PsikoPend Danışmanlık Merkezi, günlük yaşamda insanların yaşadığı is stresi, evlilik, aile içi problemler, duygusal ilişkiler gibi bireylerin yaşadıkları problemler ile nasıl başa çıkabileceklerine dair beceri kazanmalarını, farkındalıklarını ve yaşam kalitelerini arttırmaları amacıyla psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.
mask
author

PsikoPend, 2015 yılında bireylere, çocuk ve ergenlere,aileye psikolojik destek sağlamak, problemlerini çözmelerinde yardımcı olmak amacıyla Pendik'te açılan ilk psikolojik danışmanlık merkezidir.